O nas

Szukają państwo mieszkania w Warszawie dla siebie , rodziny lub pod inwestycje? Macie kapitał, a nie macie czasu na długie poszukiwania oczekiwanej nieruchomości? Nie chcecie utknąć w gąszczu formalności po dokonaniu transakcji kupna lub sprzedaży?

Nasi doradcy pomogą państwu w przeprowadzeniu transakcji od początku do końca, od znalezienia kupca lub sprzedającego, po przekazanie nieruchomości. Pomogą państwu przy zebraniu kompletu niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia aktu notarialnego, pomogą przy przenoszeniu własności jak i zmianie aktualnego dostawcy poboru energii i gazu.

Jeśli szukają państwo mieszkania lub domu od dłuższego czasu i żadna z dostępnych propozycji nie spełniła waszych oczekiwań, przedstawcie je nam ,a nasz zespół z pewnością sprosta państwa oczekiwaniom i wreszcie sfinalizujecie transakcje.

Macie państwo mieszkanie lub dom na sprzedaż i wszystkie dotychczasowe wizyty klientów nic nie wnosiły poza nadużywaniem waszego czasu? Z nami się to nie powtórzy, ponieważ my znamy oczekiwania naszych klientów i nie przedstawimy im lokali nie spełniających ich konkretnych oczekiwań ,dzięki czemu i państwo macie pewność iż nie zaprezentujemy waszej nieruchomości “przypadkowym zwiedzającym“.

Zapewniamy komfort i dyskrecje przy podejmowaniu decyzji związanych z obrotem nieruchomościami, gdyż dla nas najważniejsza jest etyka i transparentność w biznesie.

Wiemy iż zakup nieruchomości dla naszych klientów to bardzo często najważniejszy zakup w życiu, dlatego też pilotujemy ten proces stale z pełnym oddaniem i zaangażowaniem nacechowanym ogromną dawką empatii, ponieważ dla nas każdy zakup jest najważniejszy.

Robimy wszystko by nasze usługi były warte państwa rekomendacji i właśnie dzięki temu większość naszych nowych klientów to osoby, które trafiają do nas poprzez polecenie usatysfakcjonowanych klientów.

Bezcennym przeżyciem jest brać udział w procesie, który jakże często skutkuje ogromną radością i spełnieniem wynikającym z faktu posiadania swojego własnego M, dlatego tak bardzo bezgranicznie wręcz angażujemy się w spełnienie państwa marzeń.